Telefon całodobowy:

601 732 075

Telefon całodobowy:

601 732 075

Telefon całodobowy 601-732-075

Usługi pogrzebowe

Oferujemy Państwu:

Całodobowy przewóz zmarłych

Przewóz osoby zmarłej z domu, hospicjum, domu opieki czy szpitala. Usługi transportowe świadczymy na terenie całego kraju, Organizujemy także przewozy zagraniczne.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod całodobowym numerem telefonu 601-73-20-75.

Oprawa ceremonii pogrzebowych

Wykopanie i przygotowanie grobu, kondukt pogrzebowy z kościoła/kaplicy na cmentarz, profesjonalna oprawa muzyczna (nagłośnienie, muzyka własna, skrzypek, trębacz), usługi Mistrza Ceremonii Pogrzebowej, fotograf. Posiadamy szerokie doświadczenie w organizacji pogrzebów osób zasłużonych (orkiestra, rozbudowane kondukty, kompanie honorowe). Ceremoniał religijny (różne obrządki) oraz świecki.

Kremacja i pochówek urnowy

Organizacja kremacji i poprzedzającego ją pożegnania z osobą zmarłą. Posiadamy szeroki wybór trumien kremacyjnych oraz urn na prochy: urny drewniane, kamienne, metalowe, konglomeraty, wykonane z tworzyw sztucznych, biodegradowalne.

Pochówek trumnowy

Przygotowanie ciała zmarłego do pogrzebu, kosmetyka pośmiertna, organizacja pożegnania z osobą zmarłą, szeroki wybór trumien (również robionych na specjalne zamówienie) pochodzących od sprawdzonych dostawców: nasza wieloletnia współpraca jest gwarancją niskiej ceny i wysokiej jakości produktu.

Formalności pogrzebowe

Bezgotówkowa organizacja pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Pomoc w rezerwacji miejsca na cmentarzach komunalnych. Załatwienie wszelkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, ZUS i KRUS, Urzędzie Miasta, prokuraturze czy przychodniach lekarskich (wypis karty zgonu).

Własna kwiaciarnia

Szeroki wybór pogrzebowych kompozycji kwiatowych: wieńców, półwieńców, „serc” kwiatowych, wiązanek na trumny i urny, koszy urnowych, wiązanek pogrzebowych dostosowanych do spersonalizowanych potrzeb. Bezpłatna dostawa, gwarancja jakości wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Ekshumacje

Profesjonalna relokacja szczątków zmarłych i organizacja dochówków do istniejących grobów. Pomoc w organizacji spraw formalnych w urzędach i biurach cmentarzy.

Akcesoria pogrzebowe

Krzyże i tabliczki nagrobne, odzież żałobna, klepsydry i nekrologi w prasie i Internecie, dewocjonalia (różańce, książeczki i obrazki modlitewne), relikwiarze, sztalugi i ramki na zdjęcia, usługi grawerskie na urnach i trumnach.